NAJLEPŠIA VAJÍČKOVÁ NÁTIERKA

NAJLEPŠIA VAJÍČKOVÁ NÁTIERKA

Pripravte si spolu s nami najlepšiu vajíčkovú nátierku. My sme si ho už vyskúšali a zhrnuli sme všetky potrebné ingrediencie a aj postup krok za krokom. Jedná sa o ďalší z kategórie jednoduché recepty. Aj tento recept zvládnete aj vy, stačí sa držať nášho postupu. Náš recept na najlepšiu vajíčkovú nátierku obsahuje všetky ingrediencie aj presný postup.

INGREDIENCIE

Čo budete na recept – najlepšia vajíčková nátierka potrebovať:

  • 6 natvrdo uvarených vajec, olúpaných
  • ½ šálky mletej červenej cibule
  • 1 polievková lyžica pripravenej žltej horčice
  • ⅓ šálky nátierkového masla
  • soľ a korenie podľa chuti
Náš tip: Žiadna kuchyňa sa nezaobíde bez kvalitnej sady hrncov.
...
Recept pokračuje ďalej...

POSTUP

Celý postup na najlepšiu vajíčkovú nátierku krok za krokom.

KROK 1
Vajcia roztlačte vidličkou v miske, aby sa rozbili. Pridajte cibuľu, kyslú uhorku, horčicu a majonézu. Jemne rozdrvte ingrediencie, kým sa nezmiešajú. Dochutíme soľou a korením.

Máte hotovo, gratulujeme! Ak ste postupovali podľa našich krokov, zvládli ste pripraviť najlepší recept na vajíčkovú nátierku. Prajeme dobrú chuť.

Náš tip: Kuchynský robot pomôže s krájaním, miešaním a je neoceniteľným pre prípravu cesta, ale aj pečenie koláčov a prípravu dezertov.
...
Recept pokračuje ďalej...

Redakcia JednoducheRecepty.sk

Varenie nás baví. Ak však ani vy nemáte čas celý deň tráviť v kuchyni, práve pre vás sú naše jednoduché recepty. Nielen príprava je jednoduchá, ingrediencií je vždy len niekoľko a sú ľahko dostupné v bežných supermarketoch. Celý recept zvládnete raz-dva. Každý obsahuje návod krok po kroku.