NAJLEPŠIA AVOKÁDOVO-VAJÍČKOVÁ NÁTIERKA

NAJLEPŠIA AVOKÁDOVO-VAJÍČKOVÁ NÁTIERKA

Pripravte si spolu s nami najlepšiu avokádovo-vajíčkovú nátierku. My sme si ho už vyskúšali a zhrnuli sme všetky potrebné ingrediencie a aj postup krok za krokom. Jedná sa o ďalší z kategórie jednoduché recepty. Aj tento recept zvládnete aj vy, stačí sa držať nášho postupu. Náš recept na najlepšiu avokádovo-vajíčkovú nátierku obsahuje všetky ingrediencie aj presný postup.

INGREDIENCIE

Čo budete na recept – najlepšia avokádovo-vajíčková nátierka potrebovať:

  • 6 natvrdo uvarených vajec, olúpaných
  • 2 avokáda – ošúpané, odkôstkované a nakrájané na kocky
  • ½ šálky mletej červenej cibule
  • 3 lyžice nasekaných sladkých uhoriek
  • 1 polievková lyžica pripravenej žltej horčice
  • ⅓ šálky majonézy
  • soľ a korenie podľa chuti
Náš tip: Žiadna kuchyňa sa nezaobíde bez kvalitnej sady hrncov.
...
Recept pokračuje ďalej...

POSTUP

Celý postup na najlepšiu avokádovo-vajíčkovú nátierku krok za krokom.

KROK 1
Vajcia roztlačte vidličkou v miske, aby sa rozbili. Pridajte avokádo, cibuľu, kyslú uhorku, horčicu a majonézu. Jemne rozdrvte ingrediencie, kým sa nezmiešajú. Dochutíme soľou a korením.

Máte hotovo, gratulujeme! Ak ste postupovali podľa našich krokov, zvládli ste pripraviť najlepší recept na avokádovo-vajíčkovú nátierku. Prajeme dobrú chuť.

Náš tip: Kuchynský robot pomôže s krájaním, miešaním a je neoceniteľným pre prípravu cesta, ale aj pečenie koláčov a prípravu dezertov.
...
Recept pokračuje ďalej...

Redakcia JednoducheRecepty.sk

Varenie nás baví. Ak však ani vy nemáte čas celý deň tráviť v kuchyni, práve pre vás sú naše jednoduché recepty. Nielen príprava je jednoduchá, ingrediencií je vždy len niekoľko a sú ľahko dostupné v bežných supermarketoch. Celý recept zvládnete raz-dva. Každý obsahuje návod krok po kroku.